ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1437 نوع ملکویلا ۱۵۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

ویلا ساحلی، با نوع بنا دوبلکس با قیمت ارزان و مناسب با توجه به ویژگی هایی از آن برخوردار است  در فاصله 500 متری از ساحل دریای خزر سرخرود قرار گرفته که با وجود این فاصله کم از دریا، از جاده اصلی سرخرود به محمودآباد نیز تنها 700 متر فاصله دارد، که این موقعیت مکانی خوب، دسترسی راحتی را برای ساکنین برای استفاده بردن از امکانات ساحلی و فروشگاه ها و مراکز برند قرار گرفته در حاشیه جاده می کند. منطقه درویش آباد سرخرود، یکی از مناطق خوب ساحلی ویلایی نشین شمال کشور است که بین دو شهر ساحلی محمودآباد و سرخرود قرار گرفته است، این ویلا به صروت دربست و چهاردیواری، در داخل کوچه ای در همین منطق بنا شده که این کوچه در نهایت به ساحل دریای خزر منتهی می شود.

 

ویلا از متراژ زمین به مساحت 170 و بنا 150 متری برخوردار است که دارای حیاط محوطه سازی شده است که کف آن با سنگ فرش شده و دو طرف آن به محیط گل کاری شده اختصاص یافته است که در این باغچه ها پوشش گیاهی متنوعی از گل ها، گیاهان و درختچه های تزیینی کاشته شده است. این فضای  سرسبز محیط زیبایی را برای ساختمان پدید آورده که از روی تراس و ایوان خانه دید خوبی را برای ساکنین به همراه می آورد.

 

فضای داخل خانه به 3 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است که همگی آن ها با وسایل با کیفیت مورد نیاز زندگی مبله شده اند. این وسایل شامل مبلمان ها، فرش، سیستم پخش صوتی و تصویری، تخت های دو نفره در اتاق خواب ها، و ماشین لباس شویی و یخچال در آشپزخانه می شود. برای دکوریزه کردن فضای داخل ساختمان از سقف های کناف با نورپردازی به رنگ آبی استفاده شده که فضای آرام و دل پذیری را برای جو درونی خانه به همراه آورده است. لازم به ذکر است که سیستم گرمایشی ساختمان از طریق پکیج و رادیاتور و سیستم سرمایشی از طریق کولرهای اسپلیت تامین می شود.

 

قیمت اعلامی این ویلا 400 میلیون تومان است که با توجه به موقعیت جغرافیایی ویلا که دسترسی راحتی را برای ساکنین به جاده اصلی و دریا فراهم می آورد و ویژگی های مربوط به خود ساختمان، قیمتی ارزان و مناسب برای خرید یک ویلا ساحلی در شمال کشور ، استان مازندران به حساب می آید. لازم به ذکر است که ویلا از نظر مستندات رمسی تکمیل بوده و از سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی