ویلا شهرکی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1420 نوع ملکویلا ۱۶۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
خرید ویلا شهرکی در سرخرود :

این ویلا با نوع بنا همکف، در ابتدای جاده سرخرود به محمودآباد، در داخل شهرکی ویلایی به سمت دشت و چمنزار شهر سرخرود واقع شده است. موقعیت مکانی ویلا به گونه ای است که دسترسی خوب و ساده ای به جاده اصلی و ساحل دریای خزر برقرار است به طوری که با طی کردن مساحت 200 متری میتوان به جاده اصلی سرخرود به محمود آباد و با پیمودن 800 متر به ساحل دریای خزر رسید، بدین ترتیب با صرف مدت زمان اندکی میتوان جهت رفع نیاز های روزمره خود اقدام کرد و با از رستوران های و مراکز خرید برند حاشیه شهراستفاده برد و یا به ساحل دریا رسید و از طبیعت و امکانات ساحلی لذت برد.

 

ویلا از متراژ زمین کل به مساحت 208 متر و زیر بنا 160 متر برخوردار است و فضای داخل آن به 3 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. همان طور که گفته شد نوع بنا ویلا فلت (هم کف)است و نمای ساختمان آن تماما با سنگ خوش رنگی تزیین و پوشیده و از ستون های استوانه ای شکل به سبک رومی برای نگهداری سقف ایوان استفاده شده است. از اختلاف متراژ بین زمین و بنا، حیاط نسبتا بزرگی برای ویلا به وجو دآورده که دورتادور آن پوشش های گیاهی متفاوتی کاشته شده اند و فضای سبز هر چند اندکی را برای ساختمان پدید آورده اند.

 

در کل این ویلا مخصوص افرادی است که با صرف بودجه کم خواهان اقامت و لذت بردن از آب و هوا و طبیعت شمالی کشور، در استان مازندران هستند، و ویژگی هایی هم که ویلا از آن برخوردار است به هر حال معرف قیمت ارزان و مناسب خرید آن است. قیمت اعلامی برای این ویلا 310 میلیون تومان می باشد که با مستندات رسمی تکمیلی نظیر سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران محترم ویلا مازندران مدرن در شهر سرخرود می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی