ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۱,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1419 نوع ملکویلا ۵۹۶ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

این ویلا با نوع بنا تریبلکس، در منطقه ساحلی خط دریای سرخرود، در داخل کوچه ویلایی نشین به سمت ساحل دریای خزر واقع شده است. این موقعیت مکانی ، یکی از مزیت های ویژه این ویلاست، به طوری که فاصله از ویلا تا ساحل دریا تنها 100 متر است که با قدم زدن نیز قابل پیمودن است ، مسافتی هم که تا جاده اصلی باید پیموده شود برابر 800 متر از که تقریبا 1 الی 2 دقیقه طول می کشد و به راحتی میتوان به فروشگاه ها جهت رفع نیاز های روزمره، و مراکز تفریحی و گردشکری  و خرید برند که در حاشیه جاده قرار گرفته اند داشت.

 

همان طور که گفته شد نوع بنا ساختمان تریبلکس بوده که سه طبقه آن از یکدیگر تفکیک شده اند، متراژ هر کدام به تفکیک به شرح زیر است :

 

طبقه اول : 180 متر مربع

طبقه دو : 190 متر مربع

طبقه سوم : 200 متر مربع

 

و در نهایت شاه نشین که مساحتی برابر 26 متر مربع بدارد. بدین ترتیب متراژ کلی بنا معادل 596 متر می شود که در زمینی به مساحت 550 متر قرار گرفته است. ویلا از حیاط بزرگی بهره می برد که به شکل زیبایی محوطه سازی شده است، قسمت قابل توجهی از این حیاط به محیط گل کاری شده که پوشیده از گیاهان ، گل ها و درختان تزیینی و میوه دار است اختصاص یافته است، در گوشه حیاط در کنار این فضای سرسبز، حوضچه ای قرار گرفته است و فضایی مسقف هم برای پارکینگ مسقف در نظر گرفته شده است، مابقی مساحت حیاط به عنوان مسیر خانه، با سنگ فرش پوشانده شده است.

 

یکی دیگر از نکات برجسته مربوط به این ویلا، پشت بام وسیع آن که در آن آلاچیقی تعبیه شده است. کف پشت بام با موزاییک فرش شده است و در تا دور آن گل ها و گیاهان های متفاوتی کاشته شده است، به علت واقع شدن به سمت دریا و فاصله کمی که ویلا از دریا دارد، می توان از روی این پشت بام دید بسیار خوبی از دریا داشت.

 

ساختمان دارای 10 اتاق خواب است که 3 تای آن ها در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته است و بقیه در مابقی طبقات پخش شده اند. 3 اتاق از این 10 اتاق، مستر هستند یعین مجهز به سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای می باشند. لازم به ذکر است که تمامی این اتاق ها، با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند.

 

قیمت اعلامی این ویلا، با مجموع 3 طبقه، 1/750 میلیارد تومان است که از مستندات رسمی کامل، نظیر سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار، آماده تحویل به علاقه مندان خرید به ویلاهای لوکس نزدیک به ساحل توسط نمایندگان ویلا مازندران مدرن در شهر سرخرود می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی