ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1406 نوع ملکویلا ۳۰۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، متراژ زمین 150 متر و بنا 300 متر به همراه روف گاردن، در منطقه ساحلی خط دریا سرخرود قرار گرفته است. بنای ساختمان چند سال ساخت بوده و اتمام کار آن در سال 1388 به پایان رسیده، با این حال ویلا از کیفیت در معماری، چه داخلی و چه خارجی قابل قبولی بر خرودار است. یکی از مزیت های خوب این ویلا، مبله بودن آن با وسایل مورد نیاز زندگی است، از ملبمان و صندلی ها در سالن خانه گرفته، تا تخت خواب در اتاق ها و ماشین لباس شویی، یخچال و دیگر وسال مورد نیاز در آشپزخانه. سیستم سرمایشی و گرمایشی خانه، از طریق کولرهای اسپیلی تامین می شود که به صورت جداگانه در هر کدام از اتاق خواب ها و سالن خانه کار گذاشته شده اند. لازم به ذکر است که از 1 اتاق خواب از این 3 اتاق، دارای سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود می باشد.

 

منطقه خط دریا سرخرود، یکی از بهترین مناطق ساحلی ویبلایی نشین در شمال کشور، استان مازندران، به علت فاصله مناسبی که از ساحل دریای خزر و جاده اصلی سرخرود به بابلسر دارد. در حاشیه های این جاده مراکز تفریحی و گدشکری، رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای و برندی قرار گرفته اند که از این مکان، به راحتی میتوان همزمان هم به سطح جاده و هم ساحل دریای خزر که در رو به رو ساختمان گسترده شده، دسترسی داشت. با اینکه ساختمان های زیادی فضای جلوی ساختمان را اشغال کرده اند، اما با این حال میتوان دیدی عالی از دریای خزر و آسمان بالا سر آن، از روی تراس خانه دریافت کرد. فواصل ویلا تا دریا و جاده اصلی به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلي سرخ رود به بابلسر : 200 متر

فاصله از دريای سرخ رود : 200 متر

 

همان طور که از روی مقدار این فواصل بر میاید، با صرف مدت زمان یکسان و اندکی، هم میتوان به ساحل رسید و از طبیعت و امکانات آن بهره برد و هم جهت رفع نیازهای روزمره و خرید، به سطح جاده اصلی رسید.

 

قیمت اعلامی این ویلا 600 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار، آماده تحویل به خریداران علاقه مند به ویلاهای ساحلی توسط نمایندگان املاک مدرن می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی