ویلا شهرکی در رویان رویان فروخـتـه شـد

$ ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1735 نوع ملکویلا ۵۳۰ زیربنا مساحت ۴خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
خرید ویلا شهرکی در رویان :

خرید ویلا در شمال . خرید ویلا جنگلی شهرکی با بنای دوبلکس مدرن و نوساز در شهرستان رویان مازندران شمال کشور


این ویلا دوبلکس، با موقعیت جغرافیایی عالی و فواصل کم از طبیعت های شمالی کشور و جاده اصلی، با متراژ زمین 940 متر و زیر بنا 530 متر، در شهرکی در شهر توریستی رویان و سمت جنگل جاده آب پری قرار گرفته است. به علت این فواصل کم، ویلا دارای چشم اندازی هم زمان از ساحل دریای خزر و رشته کوهای جنگلی البرز است . مقدار فواصل شهرک تا مناطق بدین شهر است :


فاصله از جاده اصلی اب پری رویان به نوشهر مازندران در شمال کشور ایران : 100 متر
فاصله از دریای رویان به نوشهر :1100 متر
فاصله این ویلای شهرکی جنگلی از جنگل سمت جاده اب پری در رویان مازندران نوشهر : 300 متر


فاصله کم از جاده اصلی، دسترسی ساکنین به فروشگاه و مراکز برند، مراکز تفریحی گردشکری و یا رفع نیازهای روزمره را به سهولت امکان پذیر کرده است . همچنین شهرک دارای نگهبانی تمام وقت و مسیرسازی اصولی و تیم املاک مدرن ی می باشد.
تعداد اتاق های ساختمان 4 عدد است که هر 4 تای آن ها دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مختص به خود هستند.  تمامی این اتاق ها سرامیک کاری شده و پنجره های ساختمان طوری در آن ها تعبیه شده که نور روز راه خود را به داخل خانه پیدا کند، و همچنین از درون خانه چشم انداز های طبیعت اطراف و حیاط گل کاری شده خانه قابل دریافت باشد.در اشپزخانه نیز از کابینت های براق ام دی اف به رنگ های هماهنگ با سرامیک و کاشی استفاده شده است. در نمای خارجی ساختمان هم ترکیبی از گچ و اجرنما به کار رفته شده، جلوه زیبایی رو به طراحی خارجی ساختمان بخشیده است.همه انشعابات ویلا وصل شده ، روف گاردن با دید عالی به جنگل و دریا ، حیاطی بسیار زیبا با فضای سبز و باغچه گلکاری شده و آلاچیق ، به کار گیری بهترین متریال ها در ساخت این ویلا شهرکی از جمله موارد قابل ذکر می باشد.
قیمت اعلامی ویلانوساز ،3/200 میلیارد تومان است که توسط نمایندگان ویلا شمال املاک، به همراه سند، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران علاقه مند به خرید ویلاهای دارای چشم انداز توامان از دریا و جنگل است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در رویان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی