ویلا جنگلی در بابلسر بابلسر فروخـتـه شـد

$ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1504 نوع ملکویلا ۲۳۵ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در بابلسر
  • ویلا جنگلی ویلا در بابلسر
خرید ویلا جنگلی در بابلسر :

فروش ویلا جنگلی در بابلسر، در منطقه ویلایی صفاییه که روبروی شهرک ساحلی معروف دریاکنار قرار میگیرد. از نظر موقعیت مکانی، ویلا دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است که خود منطقه صفاییه جزو مناطق توریستی شمالی کشور در استان مازندران به حساب می آید، و هم فاصله چندانی تا ساحل دریای خزر و جاده اصلی ندارد و ساکنین به راحتی می توانند به این مناطق دسترسی داشته باشند.

 

ویلا دارای زمین به متراژ 210 متر و بنا 235 متر مربع است که با نوع بنا دوبلکس نمای آن کاملا با سنگ های خوشرنگی پوشانده شده و از تراس نرده کاری شده بهره میبرد که از آن جا دید خوبی میتوان به طبیعت اطراف داشت. ساختمان از 3 اتاق خواب تشکیل شده که هر سه این ها مستر هستند و هر کدام دارای سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود اند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 730 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، جواز ساخت و پایان کار اماده تحویل به خریداران ویلا جنگلی در بابلسر می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا جنگلی در بابلسر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی