ویلا شهرکی در بابلسر بابلسر فروخـتـه شـد

$ ۲,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1497 نوع ملکویلا ۲۵۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
خرید ویلا شهرکی در بابلسر :

 

ویلا شهرکی در بابلسر در یک موقعیت مکانی عالی نزدیک به دریا و جاده اصلی، روبروی شهرک معروف و برند دریا کنار واقع شده است. این منطقه صفاییه نامیده میشود و مناظر طبیعی آن شامل دشت و چمنزار هایی می شود که در اطراف شهرک گسترده شده اند. موقعیت مکانی فوق العاده شهرک باعث شده تا ساکنین دسترسی راحتی به دریا و جاده اصلی داشته باشند، به طوری که این فواصل حتی با پای پیاده و قدم زدن نیز مدت زمان اندکی را می طلبد تا بتوان به امکانات و طبیعت ساحلی دریای بابلسر، و فروشگاه ها و مراکز خرید برند و رستوران ها که در حاشیه جاده قرار گرفته دسترسی داشت. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی بابلسر به سرخرود فریدونکنار  : 100 متر

فاصله از دریا و ساحل بابلسر در شمال ایران مازندران : 500 متر

 

ویلا دارای زمینی به مساحت 380 متر مربع است که بنای دوبلکس 250 متری ساختمان در آن قرار گرفته است. این متراژ وسیع زمین حیاط بزرگی را برای ساختمان پدید آورده است که به نحو زیبایی محوطه سازی و گلکاری شده و کف آن نیز با سنگ فرش شده است. در ساخت و تزیین ساختمان، از باکیفیت ترین متریال ها استفاده شده است. نمای ساختمان به بهره گیری از سنگ های تزیینی ، زیبایی منحصر به فردی پیدا کرده است، که معماری تیم املاک مدرن ی ساز به هرچه بیشتر شدن این زیبایی افزوده است. خود شهرک نیز از محوطه سازی عالی بهره برده و مسیر های آن آسفالت شده است.

 

قیمت فروش این ویلا 2/450 میلیارد تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار آماده تحویل به علاقه مندان خرید ویلای شهرکی در بابلسر می باشد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلا شهرکی در بابلسر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی