زمین مسکونی در چمستان چمستان فروخـتـه شـد

$ ۵۷۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz11 نوع ملکزمین ۱۲۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین مسکونی زمین در چمستان
  • زمین مسکونی زمین در چمستان
خرید زمین مسکونی در چمستان :

فروش زمین مسکونی داخل بافت سند دار بین آمل و چمستان.

این زمین با کاربری مسکونی در منطقه چمستان و ویوی جنگلی داخل بافت و با سند مالکیت ششدانگ در شمال مازندران چمستان میباشد و دارای آب برق و گاز میباشد کل زمین با دیوار محصور شده و هیچ منعی برای ویلا سازی ندارد.

مساحت این زمین با کاربری مسکونی 1200(یکهزار و دویست)متر مربع میباشد که قابل تفکیک به 4 قطعه و قواره 300متری را دارد.حدود کیلومتر6(شش)جاده امل و چمستان قرار دارد و فاصله اش تا جاده اصلی(آمل به چمستان) حدود 200 متر مربع میباشدو فاصله اش تا دریا 25 دقیقه میباشد.چشم انداز جنگلی زیبایی دارد لذا بسیار مناسب جهت ساخت ویلا میباشد.

قیمت هر متر مربع 480،000 (چهارصد و هشتاد)هزار تومان و قیمت کل زمین 576 میلیون تومان و با شرایط نقد و اقساط به فروش میرسد.

لطفا جهت خرید این زمین مسکونی داخل بافت سند دار با ویوی جنگلی در چمستان با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.

 

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از آپارتمان باغ مغازه زمین و ویلا(جنگلی-شهرکی-ساحلی-ویلایی داخل بافت مسکونی داخل شهرک سنددار گازدار با مجوز ساخت ویلا با پروانه ساخت داخل روستا داخل شهر شهری روستایی کوهپایه ای ییلاقی نزدیک ساحل لب دریا تجاری قطعه و قواره )درج شده در سایت در شمال،مازندران و در شهرهای آمل نور چمستان محمودآباد سرخرود بابلسر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه و گزینه مورد نظرتان را انتخاب و دیدین فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید.متشکریم.

 

www.vilamodern.com مشاور املاک مدرن

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین مسکونی در چمستان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی