زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۹۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz194 نوع ملکزمین ۶۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

 

زمین شهرکی جنگلی در نوشهر . خرید زمین داخل شهرک جنگلی، با مجوز ساخت و سند و داخل بافت مسکونی در نوشهر مازندران در شمال کشور

زمین فروشی جهت ساخت ویلا، که در داخل شهرک در حومه جنگلی شهرستان نوشهر ، در منطقه زیبا و توریستی لتینگان نوشهر ، واقع شده است. متراژ زمین  600 مترمربع و دارای بر 18 متری میباشد که در هنگام خرید با سند مالکیت و جواز ساخت ویلا به خریدار تحویل داده می شود. قیمت اعلامی فروش هر متر از این زمین 1/550 میلیون تومان است که با توجه به متراژ ، بهای کل زمین برابر 930  میلیون تومان می شود.
موقعیت ویلا در نوار باریک بین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر است. البته این شهرک ، بیشتر در قسمت جنگلی قرار میگیرد از این رو دید عالی به جنگل را میتوان از این منطقه به دست آورد .  فواصل ویلا تا جنگل، دریا و جاده اصلی به شرح زیر است :
فاصله از جاده اصلی شهر نور و رویان بسمت شهر نوشهر مازندران در شمال : 1300 متر
فاصله از دریا و لب ساحل محله لتینگان نوشهر در مازندران شمال ایران : 1500 متر
فاصله از جنگلهای منطقه ویلایی لتینگان در نوشهر مازندران شمال کشور : 300 متر
از موارد قابل توجه شهرک می توان از نگهبانی دائمی ، فضای سبز و مسیرهای سنگفرش شده آن نام برد . لازم به ذکر است که تمامی انشعبات آب و برق و گاز زمین وصل شده اند. زمین خوش قواره دورمحصور با دید عالی به جنگل و دریا، در داخل بافت مسکونی واقع شده و با مجوز ساختی که از آن بهره می برد، به خریدار امکان ساخت ویلا بدون هیچگونه منع و محدودیتی را می دهد. جهت خرید این زمین جنگلی به شماره های درج شده در سایت ویلا شمال مدرن مراجعه شود .

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین قطعه ای در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین قطعه ای