زمین ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz160 نوع ملکزمین ۳۲۵ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
خرید زمین ساحلی در نوشهر :

این قطعه زمین مناسب ساخت و ساز ویلا، با متراژ 352 متر و بر 11 متری بر کوچه ای که منتهی به ساحل دریا می شود در داخل شهرک در منطقه ساحلی نوشهر قرار گرفته است. مهم ترین ویژگی زمین، موقعیت جغرافیایی عالی آن است ، به طوری که این موقعیت مکانی مناسب چشم اندازی همزمان از ساحل دریا و جنگل های نوشهر را به همراه می آورد،. زمین در پلاک سوم از سمت ساحل دریا قرار میگیرد و با فاصله 40 متری که از آن دارد راحت ترین دسترسی را برای افراد به ساحل دریا فراهم می آورد. به علت اینکه این منطقه در نوار باریک بین ساحل دریا و رشته کوه های جنگلی البرز قرار گرفته است، دسترسی به جنگل نیز از این جا آسان بوده و با پیمودن مسافت 1000 متری به دامنه های سرسبز و پوشیده از درخت البرز رسید.  در اخر فاصله زمین تا جاده اصلی نیز تنها 80 متر است که با قدم زدن هم میتوان به سطح جاده رسید و جهت رفع نیازهای روزمره، و یا استفاده از فروشگهای های زنجیره ای، رستوران و مراکز ترفیحی و گردشگری و خرید برند که در حاشیه جاده سیسنگان به نوشهر قرار گرفته اند، اقدام نمود.

 

شهرک ساحلی که زمین در آن واقع شده، از نگهبانی دائمی بهره میبرد و انشعابات آب، برق و گاز آن سر زمین امده است. بهای هر متر مربع از زمین 2/000 میلیون تومان است که بر این اساس بهای کل زمین زمین با توجه به متراژ 325 متر مربع، 650 میلیون تومان خواهد شد. زمین از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و با سند مالکیت تک برگ، و جواز ساخت به خریداران عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که زمین در داخل بافت مسکونی قرار گرفته و اجازه ساخت ویلا را بدون هیچ گونه منع قانونی به افراد می دهد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی