زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz138 نوع ملکزمین ۴۶۸ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

فروش زمین قواره ای ارزان قیمت داخل بافت و سند دار در نوشهر در شمال کشور استان مازندران 

 

قطعه زمین فروشی دارای متراژ 468 متر و بحر 15 متر است که بهای هر متر از زمین800 هزار تومان در نظر گرفته شده است. بر این اساس قیمت کلی زمین برابر 375 میلیون تومان می شود که با سند مالکیت تک برگ به خریداران محترم توسط مجموعه مشاورین املاک مدرن در شعبه نوشهر عرضه میگردد. لازم به ذکر است که زمین از جواز ساخت بهره می برد و در داخل بافت مسکونی برای ساخت و ساز بدون محدودیتی قانونی قرار گرفته است.

این قطعه زمین قواره شده جهت ویلا سازی، در داخل شهر واقع شده به سمت جنگل، در منطقه نخ شمال نوشهر قرار گرفته است. مننطقه نخ شمال، یکی از مناطق معروف و ویلایی نشین و توریستی بوده از نظر نزدیکی همزمان به جنگل و دریا است که دسترسی راحتی را برای افراد به این مناطق فراهم می آورد به طوری که در کمتر از 1 الی دو دقیقه میتوان هم به ساحل دریای خزر نوشهر و هم به جنگل رسید. فواصل از این مکان این زمین به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان  : 700

فاصله از جنگل نوشهر : 700

 

زمین مناسب کسانی است که به ساخت ویلا در نوار بین رشته کوه های البرز و ساحل دریا علاقه منند. این دو عامل تعیین کننده آب و هوای شمال کشور، باعث شده تا منطقه نخ شمال که بین آن ها قرار گرفته، از آب و هوای بکر و پاکیزه در طول 4 سال فصل سال برخوردار باشد، و هم اینکه همزان میتوان به علت نزدیکی این دو طبیعت، از این چشم انداز ها دید همیشگی داشت.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین قطعه ای در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین قطعه ای