زمین ویلایی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz137 نوع ملکزمین ۳۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
  • زمین ویلایی زمین در نوشهر
خرید زمین ویلایی در نوشهر :

این قطعه زمین، در شهرکی در طبیعت و آب و هوای جنگلی شمال کشور، استان مازندران بین شهر نوشهر و پارک جنگلی سیسنگان واقع شده است.شهرکی که این زمین در آن واقع شده، از دو ورودی برخوردار است و از نگهبانی در تمامی ساعات شبانه روز بهره می برد. با مستند اجازه ساخت، زمین در داخل بافت برای ساخت  بدون هیچ گونه منعی قرار گرفته است و آماده عملیات ساخت و ساز می باشد. قیمتی که برای هر متر از این زمین در نظر گرفته شده 950 هزار تومان است که قیمت کل زمین با توجه به متراژ 300 متری285 میلیون تومان در می آید، که بر طبق ویژگی هایی که ذکر آن در متن رفت، قیمت بسیار مناسب در تناسب با موقعیت جغرافیایی است که از آن برخوردار است.

 

مزیت اصلی این زمین این است که به علت نزدیک به رشته کوه های پردرخت البرز، دید فوق العاده و وسیعی از این طبیعت دارد. اما این فاصله نزدیک فقط مربوط به جنگل نیست، از مکان این ویلا، تا ساحل دریای خزر و جاده اصلی نیز فاصله اندکی وجود دارد که هر کدام زیر 1 دقیقه قابل پیمودن است. این فواصل به شرح زیر  است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 500

فاصله از دریای نوشهر: 700

فاصله از جنگل نوشهر : 600

 

همان طور که میبنید، به راحتی میتوان دسترسی ساده ای به هر یک از این مناطق داشت.

 

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی