زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz105 نوع ملکزمین ۶۱۲ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

منطقه توسکاتک یکی از چند مناطق زیبای چسبیده به جنگل در شهر نوشهر است که این زمین جنگلی در آن قرار گرفته است،با وجود این که از این شهرکی که زمین در ان قرار دارد تا دریای خزر هم تنها 1200 متر فاصله است،اما این کوه های پردرخت کوه های پست البرز که اطارف این منطقه را محاصره کرده،مشخصه اصلی این  جنگلی به حساب می آید،به این دلیل این زمین،مناسب این است که در گروه زمین های جنگلی قرار بگیرد.همچنین از اینجا تا جاده اصلی برای دسترسی به نیازهای روزمره و یا سپری کردن وقت های آزاد در مراکز تفریحی و گردشگری 1000 متر فاصله است.

 

همان طور که گفته شد،چشم انداز ابدی به کوه های سرسبز رشته کوه های البرز و ابرهای آبستن بارانی که آسمان منطقه را فرا گرفته اند،برجسته ترین ویژگی این زمین است.با 612 متر مساحت کل،این زمین دارای قیمت هر متر 1/100میلیون صد هزار تومان است که بهای کل این زمین 770 میلیون تومان مناسب خرید در می آید.زمین از نظر موارد رسمی و حقوقی همچون سند و مجوز ساخت و ... تکمیل بوده و در داخل بافت ویلایی قرار میگیرد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین قطعه ای در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین قطعه ای