زمین ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۱۰۰,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz103 نوع ملکزمین ۳۶۰۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
خرید زمین ساحلی در نوشهر :

اگر شما از افرادی هستید که به دنبال زمین با متراژ برای سرمایه گذاری و شهرک سازی برای فروش ویلا هستید،میتوانید ویژگی های این زمین ساحلی با متراژ بالا واقع شده در نوشهر را مطالعه کنید.کل مساحت زمین برابر با 36000 متر مربع بوده که بهای هر متر آن 2/800 میلیون تومان است،به این ترتیب قیمت کل خرید زمین برابر با  ده میلیاردوهشتصدمیلیون تومان    میشود.

 

این زمین در منطقه ای با آب و هوای مطلوب در نزدیکی ساحل نوشهر دریای خزر قرار دارد به طوری که از ساحل 1700 متر فاصله دارد و همزمان میتوان چشم اندازی از دریای خزر و کوهه های جنگلی البرز که در شمال و جنوب این منطقه قرار گرفته اند دریافت کرد از اینجا تا جاده اصلی نوشهر به محموداباد به نوشهر 1500 متر فاصله است و از انجا میتوان به شهرهای رویان و نور که در شرق این منطقه قرار گرفته و از غرب به شهر نوشهر و جاده اصلی چالوس به تهران دسترسی داشت،همچنین دو مرکز گردشکری-رفاهی متل قو و سیسنگان و تله کابین نمک آبرود در دو طرف این منطقه قرار گرفته اند.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی