زمین ساحلی در نوشهر نوشهر فروخـتـه شـد

$ ۲۸,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz102 نوع ملکزمین ۱۱۱۷۹ زیربنا مساحت ۰خواب
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
خرید زمین ساحلی در نوشهر :

زمین ساحلی با متراژ بالا 11179 متر مربع،که در سمت دریا و ساحل دریای خزر در شهر نوشهر واقع شده است و مناسب برای ویلاسازی لوکس در این منطقه خوش آب و هوا، برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در  ساخت و ساز تجارت ویلا در مناطق شمالی و ساحلی کشور در استان است.

 

بهای هر متر این زمین ساحلی 2/500 میلیون تومان است که در این صورت بهای کل مساحت این زمین 28/500/000/000 بیست و هشت میلیارد و پونصد میلیون تومان میشود.به علت متراژ بالای این زمین،میتوان از آن برای شهرک سازی ساحلی استفاده کرد.سند این زمین تکمیل بوده و آماده صدور جواز ساخت برای ساخت و ساز میباشد.

نوشهر یکی از شهرهای ساحلی در غرب استان مازندران است که با چالوس و نمک آبرود از غرب همسایه است و از شرق به شهرهای نور و رویان متصل میباشدهمچنین حاشیه جاده های این شهر را مراکز خرید و توریستی و تفریحی و برندهای معروف برای استفاده و بهره وری گردشکران و ساکنین فراگرفته اند.

این منطقه به علت قرار گرفتن در نوار مابین دو عامل تعیین کننده آب وهوای شمال کشور،یعنی رشته کوه های البرز و دریای خزر،دارای آب و هوای فوق العاده ای در هر 4 فصل سال است،و دیگر اینکه به همین علت از این جا میشود چشم اندازی همزمان به دامنه های پردرخت کوه های البرز و ساحل و افق دریای خزر داشت.

 

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در نوشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی