زمین ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz183 نوع ملکزمین ۲۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
خرید زمین ساحلی در سرخرود :

 

خرید زمین ساحلی در سرخرود مازندران در شمال کشور ، داخل بافت مسکونی و دارای سند مالکیت


این قطعه زمین ساحلی  در موقعیت مکانی عالی، نزدیک به جاده اصلی و دریای سرخرود و داخل بافت مسکونی قرار گرفته است . زمین در داخل منطقه ساحلی سرخرود و در کوچه ای منتهی به دریا قرار گرفته که با پیمودن مسافت 100 متری می توان به ساحل دریا رسید و از امکانات و طبیعت ساحلی نهایت استفاده را برد، برای رسیدن به جاده اصلی پیمودن 700 متر لازم است که دسترسی راحتی برای استفاده از فروشگاه ها و مراکز تفریحی و گردشگری و خرید برند حاشیه جاده فراهم می آورد.
مساحت زمین 200 متر است که در بر 10 متری کوچه قرار میگیرد. هر متر از زمین  2/700 هزار تومان و قیمت کلی زمین برابر 440 میلیون تومان می شود که با اسناد تکمیلی سند مالکیت تک برگ شش دانگ، مجوز ساخت اماده تحویل به علاقه مند خرید زمین برای ساخت ویلا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مدرن املاک شمال در شعبه سرخ رود تماس حاصل نمائید.
شهر سرخرود که یکی از شهرهایی که در شمال کشور و استان مازندران قرار گرفته است. از موقعیت جغرافیایی و شهرهایی که سرخرود به آن متصل است،میتوان به شهر توریستی-ساحلی محموداباد در غرب  و دوشهر بابلسر و فریدونکار در شرق و آمل و جاده اصلی هراز در جنوب آن اشاره کرد،که مدت فاصله زمانی سرخرود از این شهرها زیر 10 الی 15 دقیقه است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی