زمین ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۲۸۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz165 نوع ملکزمین ۲۵۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
خرید زمین ساحلی در سرخرود :

 

اگر به دنبال قطعه زمین فروشی با قیمت مناسب در شمال کشور و مناطق ساحلی آن میگردید، این زمین می تواند نظرتان را جلب کند. زمین در محله ساحلی درویش آباد سرخرود قرار گرفته که موقعت مکانی خوب آن دسترسی راحتی را از این جا تا جاده اصلی و ساحل دریای خزر سرخ رود پدید می آورد. فاصله زمین تا جاده اصلی سرخرود به محموداباد 200 متر و تا دریا و لب ساحل حدود 800 متر است که تقریبا در مدت زمان 1 دقیقه ای قابل پیمودن است.

 

زمین در داخل کوچه ای ویلایی نشین قرار گرفته که این کوچه به ساحل دریا منتهی می شود. متراژ کل زمین 250 متر مربع است که در بر 9.5 متری کوچه قرار میگیرد. با بهره مند بودن از جواز ساخت و قرار گرفتن در بافت مسکونی، زمین آماده ساخت برای ویلا بدون محدودیتی می باشد. قیمت هر متر از زمین 1/150 هزار تومان است که قیمت کلی آن برابر 287/5 میلیون تومان می شود، و با سند مالکیت تک برگ آماده فروش به هموطنان عزیز علاقه مند به مناطق ساحلی در شمال ایران است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی