زمین ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۲۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz164 نوع ملکزمین ۲۲۶ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
خرید زمین ساحلی در سرخرود :

زمین فروشی ساحلی در سرخرود، با متراژ 226 متر که در یک موقعیت مکانی عالی نزدیک به دریا و جاده اصلی قرار گرفته است. از مکان این زمین تا جاده اصلی تقریبا 200 متر و تا ساحل دریای خزر 300 متر فاصله دارد، فاصله ای که تقریبا حدود 1 دقیقه زمانی به طول می انجامد. لازم به ذکر است که حاشیه جاده اصلی سرخرود را فروشگاه ها و مراکز خرید برند نظیر پرشیا و خزرسنتر فرا گرفته که به راحتی میتوانید از آن ها دیدن و خرید کنید.

 

زمین در داخل شهرک قرار گرفته که اطراف آن را مناظر چمن زار ها و درختان انبوه تشکیل می دهد که از اینجا دید خوبی میتوان به آن ها داشت . زمین در داخل بافت مسکونی واقع شده که در بر 10 متری کوچه قرار میگیرد. با بهره مند بودن از جواز ساخت خریداران میتوانند بدون هیچ منعی و محدودیتی اقدام به ساخت ویلا در این مکان کنند . هر متر از زمین 1 میلیون تومان قیمت خورده که در این صورت قیمت کل آن 226 میلیون تومان می شود که قیمتی خوب و مناسب با توجه به شرایط آن است. گفتنی است که زمین از سند مالکیت شش دانگ برخورد است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی