زمین ویلایی در رویان رویان فروخـتـه شـد

$ ۲۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz154 نوع ملکزمین ۳۴۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
  • زمین ویلایی زمین در رویان
خرید زمین ویلایی در رویان :

این قطعه زمین 340 متری، مناسب ساخت و ساز ویلا، در شهر رویان و به سمت طبیعت جنگلی، در داخل کوچه ای ویلایی نشین در منطقه زیبا و توریستی ونوش قرار گرفته است که فاصله زمانی آن تا شهر رویان 5 دقیقه و تا نوشهر 15 دقیقه است. منطقه ونوش بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر واقع شده و از این نظر دارای موقعیت مکانی مناسب است و آب و هوایی پاک و بکر در طول 4 فصل سال در این منطقه در جریان است. این زمین که در سمت جنگلی ونوش قرار گرفته، فاصله 400 متری تا کوه های جنگلی البرز دارد و چشم اندازی همیشگی از این طبیعت شمالی کشور از این مکان قابل دریافت است. مزیت زمین این است که در عین فاصله کم تا جنگل، فاصله آن تا جاده اصلی رویان به نوشهر نیز کم بوده و با پیمودن فاصله 300 متری می توان به سطح جاده اصلی رسید و از فروشگاه ها و مراکز خرید و تفریحی که در حاشیه جاده قرار گرفته اند استفاده برد. اما برای رسیدن به ساحل دریای خزر رویان، باید مسافتی به طول 1500 متر پیموده شود که با اتومبیل سواری این مسافت تقریبا 2 دقیقه طول می کشد.، که البته به علت موقعیت مکانی مناسب زمین ، ضمن دید داشتن به جنگل، می توان دید مناسبی از دریای شمال را نیز مشاهده کرد.

 

این کوچه ویلایی نشین منتهی به جنگل می شود و در داخل بافت مسکونی برای ساخت و ساز، به همراه جواز ساخت 250 متری ویلا قرار گرفته است. اشنعابات آب و و برق و گاز تا سر زمین آمده و از سند مالکیت شش دانگ بهره میبرد و با خیالی آسوده می توانید اقدام به خرید این زمین نمایید. قیمت هر متر از این زمین 700 هزار تومان در نظر گرفته شده که بهای کلی برابر با 238 میلیون تومان می شود.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در رویان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی