زمین شهرکی در رویان رویان فروخـتـه شـد

$ ۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz147 نوع ملکزمین ۳۱۴ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین شهرکی زمین در رویان
  • زمین شهرکی زمین در رویان
  • زمین شهرکی زمین در رویان
  • زمین شهرکی زمین در رویان
  • زمین شهرکی زمین در رویان
  • زمین شهرکی زمین در رویان
خرید زمین شهرکی در رویان :

اگر هدف به ساختن ویلایی در شمال کشور در موقعیت مکانی مناسب با فاصله معقول تا جنگل و دریا هستید، این زمین مناسب ساخت و ساز که در مجتع شهرکی ویلایی نشین واقع شده، میتوان یکی از گزینه های انتخابتان باشد. زمین در بین شهر رویان و پارک جنگلی سیسنگان واقع شده است و به علت واقع شدن در نوار باریک مابین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر، در طول 4 فصل سال هوایی بکر و پاکیزه در این مکان در جریان بوده و دسترسی ساده ای را برای ساکنین به جنگل و دریا فراهم می اورد، و همچنین از ویلایی که در این مکان ساخته شود، می توان دیدی همزمان به دامنه های پردرخت البرز و دریای خزر داشت . دسترسی به جاده اصلی نیز از این مکان ساده بود و زیر 1 دقیقه زمانی می توان به فروشگاه ها و مراکز خرید و برندی که در حاشیه جاده قرار گرفته اند رسی. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به سی سنگان نوشهر : 600 متر

فاصله از دریای رویان: 1500 متر

فاصله از جنگل رویان به پارک جنگلی سی سنگان نوشهر : 600 متر

 

متراژ کل زمین 314 متر بوده و بر آن 12 متر است. زمین در داخل بافت مسکونی جهت ساخت و ساز بدون منع و محدودیتی قانونی قرار گرفته و از مستند رسمی پروانه ساخت بهره می برد. قیمتی که برای هر متر از این زمین در نظر گرفته شده 550 هزار تومان است که با توجه به متراژ کل زمین، بهای کلی آن برابر 172/700 میلیون تومان می شود که قیمتی ارزان و مناسب با توجه به ویژگی هایی است که زمین از آن برخوردار و ذکر آن در متن رفته است.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین شهرکی در رویان با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین شهرکی