زمین مسکونی در ایزدشهر ایزدشهر فروخـتـه شـد

$ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz84 نوع ملکزمین ۴۰۰ زیربنا مساحت خواب
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
خرید زمین مسکونی در ایزدشهر :

فروش زمین مسکونی در ایزدشهر

خرید و فروش زمین داخل بافت مسکونی در ایزدشهر با سند تک برگ شش دانگ و موقعیت ویلایی نشین در شمال کشور

 

فروش زمین ویلایی با کاربری مسکونی و داخل بافت و دارای سند مالکیت شش دانگ در شمال،مازندران، ایزد شهر که دارای آب برق گاز و زمین درخت مرکبات  و از موقعیت خوبی نیز برخوردار بوده بطوریکه نزدیک جنگل و دریا و ساحل می باشد که چشم انداز زیبائی به آن بخشیده است.این قطعه زمین قواره ای ویلایی در یکی از روستاهای جنگلی شمال کشور،استان مازندران،اطراف نور و ایزد شهر و نزدیک به مرکز شهر و مراکز خرید و رفاهی می باشد که بسیار خوش آب و هوا و ساکت و امن میباشد واقع شده و از لحاظ جغرافیائی در حدود کیلومتر3 کیلومتر از دریا و ساحل واقع شده . متراژ کل زمین 400 (چهارصد)متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع از این زمین  750.000 هزار تومان و قیمت کل این زمین سند دار و خوش منظره 300،000،00 میلیون تومان میباشد.

لطفا جهت خرید این قطعه زمین سند دار در بافت مسکونی و نزدیک به جاده اصلی در ایزدشهر نور و شمال کشور و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.

 

خرید و فروش ویلاباغ خانه زمین آپارتمان ویلا (ساحلی شهرکی جنگلی لب ساحل ویوی دریا دوبلکس نیم دوبلکس فلت و همکف داخل بافت مسکونی تجاری داخل شهرک کوهپایه ای ییلاقی دامنه جنگل و کوه دوبلکس نیم پیلوت فلت همکف اقساطی معاوضه با ماشین داخل بافت داخل شهرک قطعه ای و قواره ای ویلایی کنار جنگل گازدار سنددار و با مجوز ساخت مسکونی ساحلی لب آب پلاک اول ساحل روستایی شهری داخل روستا داخل شهر ویلا شمال با سند آب برق گاز و مبله با کیوسک نگهبانی کنار و نزدیک جنگل و ساحل کشاورزی متراژ بالا داخل شهرک ساحلی ویلایی جنگلی دامنه کوه کوهپایه ای ییلاقی فاصله نزدیک دریا کشاورزی دریاکنار کنار ساحل نقد اقساط قسطی زیر قیمت و قیمت ارزان و مناسب )  در شمال، مسیر و جاده کلوده بین آمل و محمودآباد نوساز بابلسر سرخرود مازندران آمل چمستان محمودآباد فریدونکنار بابلسر صلاح الدین کلا نوشهر سیسنگان رامسر ملکار شمال نوشهر ایزدشهر خشت سر نور رویان گرگان به پایین همین صفحه  مراجعه و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید تا اطلاعات جامعتری بدست اورید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین مسکونی در ایزدشهر با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی