زمین تجاری مسکونی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz50 نوع ملکزمین ۱۲,۰۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین تجاری مسکونی زمین در آمل
  • زمین تجاری مسکونی زمین در آمل
خرید زمین تجاری مسکونی در آمل :

فروش زمین تجاری مسکونی با سند مالکیت شش دانگ و داخل بافت و دارای مجوز و پروانه ساخت و کاربری پمپ بنزین و پمپ گاز(C.N.G) و مجتمع رفاهی تفریحی و رستوران و استراحتگاه در آمل.این زمین تجاری مسکونی متراژ بالا با 65(شصت و پنج)متر بر جاده اصلی آمل به بابل(کیلومتر 8 جاده آمل به بابل) واقع شده و مساحت کل زمین 12,000(دوازده)هزار متر و قیمت کل زمین 3,000,000,000(سه میلیارد  تومان به فروش میرسد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این زمین با موقعیت عالی تجاری و دارای مجوزهای مختلف بین آمل و بابل با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.متشکریم.

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از زمین باغ ویلا آپارتمان خانه ( مسکونی ساحلی جنگلی شهری روستایی داخل بافت سنددار گازدار داخل شهرک شهرکی ) درج شده در سایت در شمال مازندران آمل بابلسر سرخرود چمستان محمودآباد به بالای صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمائید تا اطلاعات جامعتری بدست آورید.

www.vilamodern.com وبسایت مشاور املاک مدرن

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین تجاری مسکونی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین تجاری مسکونی