زمین ویلایی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz40 نوع ملکزمین ۷۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش زمین سند دار مناسب ساخت ویلا در آمل.

فروش زمین ویلایی با کاربری مسکونی و داخل بافت روستایی و دارای سند مالکیت شش دانگ در شمال،مازندران، آمل که دارای آب برق گاز و قابلیت تفکیک به قطعه های کوچکتر را دارد.زمین درخت مرکبات  و از موقعیت خوبی نیز برخوردار بوده بطوریکه جنب شهرک ویلایی واقع شده و نزدیک جنگل و از ویوی جنگلی زیبائی برخوردار است که چشم انداز زیبائی به آن بخشیده است.این قطعه زمین قواره ای ویلایی در یکی از روستاهای جنگلی شمال کشور،استان مازندران،اطراف آمل در حاشیه و کنار جنگل که بسیار خوش آب و هوا و ساکت و امن میباشد واقع شده و از لحاظ جغرافیائی در حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران واقع شده و فاصله اش با دریا نیز 30 دقیقه میباشد.

متراژ کل زمین 700(هفتصد)متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع از این زمین 220 هزار  تومان و قیمت کل این زمین سند دار و خوش منظره 175 میلیون تومان میباشد.لطفا جهت خرید این قطعه زمین ویلایی با ویوی جنگلی در آمل و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.متشکرم.

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از زمین و ویلا آپارتمان باغ ( ساحلی جنگلی شهرکی دخل بافت داخل شهرک کشاورزی ساحلی لب آب لب ساحل پلاک اول ساحل ویلایی سند دار گازدار با سند ) به پایین همین صفحه مراجعه و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

بهترین زمین ها و خانه ها در آمل را از ما بخواهید

مشاور املاک مدرن

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی