زمین ویلایی در آمل آمل

$ ۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz38 نوع ملکزمین برایفروش ۳،۷۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش زمین داخل بافت در آمل.

این زمین ویلایی با متراژ بالا داخل بافت و داخل شهرک در اطراف آمل میباشد و زمین قابلیت تفکیک بالایی برای قطعه بندی و قواره را دارد و لذا جهت ویلا سازی و شهرک سازی بسیار عالی میباشد و چسبیده به جنگل و ویوی جنگلی زیبائی دارد.این زمین ویلایی شهرکی در شمال کشور ،استان مازندران و در یکی از روستاهای اطراف آمل و حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران واقع شده است.زمین دارای امکانات آب و برق میباشد و از آنجائیکه داخل بافت قرار دارد هیچ منع قانونی برای ساخت و ساز ندارد.

متراژ کل زمین 3700(سه هزار و هفتصد)متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع از این زمین با قیمت مناسب 200 هزار تومان و قیمت کل زمین 740 میلیون تومان به فروش میرسد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ( )تماس حاصل فرمائید.متشکرم

 

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از باغ خانه زمین ویلا آپارتمان(ساحلی شهرکی جنگلی لب ساحل داخل بافت مسکونی تجاری داخل شهرک کوهپایه ای ییلاقی قطعه ای و قواره ای ویلایی کنار جنگل گازدار سنددار و با مجوز ساخت مسکونی ساحلی لب آب پلاک اول ساحل روستایی شهری داخل روستا داخل شهر ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران آمل سرخرود چمستان محمودآباد فریدونکنار بابلسر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه وگزینه مورد نظرتان را انتخاب نمائید تا اطلاعات جامعتری بدست آورید.

 

    WWW.AMLAK-JAHAN.COM  وبسایت مشاور املاک جهان

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ویلایی در آمل با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی