زمین ویلایی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz34 نوع ملکزمین ۱۰۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش زمین ویلایی قواره ای(قطعه ای) با کاربری مسکونی مناسب برای ساخت ویلا آمل.

این زمین ویلایی قواره ای(قطعه ای) با ویوی جنگلی در روستائی اطراف آمل و با ابعاد بسیا عالی داخل بافت میباشد لذا هیچ منعی جهت ساخت و ساز و ویلاسازی میباشد زمین و دهکده فوق الذکر از محیطی آرام و امن و البته خیلی خوش آب و هوا برخوردار است و دسترسی آسانی به جاده اصلی دارد زمین از لحاظ جغرافیائی در شمال،استان مازندران و در کنار جنگل آمل و در حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران واقع شده است و فاصله اش با دریا 20 دقیقه میباشد.

مساحت کل زمین 1000(یک هزار)مترمربع است که به 4 قطعه 250(دویست و پنجاه)متری نیز تفکیک شده است و هم بصورت یکجا و هم قطعه ای بفروش میرسد.

قیمت فرش هر متر مربع این زمین ویلایی 260،000 تومان و قیمت کل 1000(یکهزار)متر مربع آن 260میلیون تومان به فروش میرسد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این قطعه زمین ویلایی جنگلی در اطراف آمل با شماره تلفن ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.متشکرم

 

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از باغ خانه زمین ویلا آپارتمان(ساحلی شهرکی جنگلی لب ساحل داخل بافت مسکونی تجاری داخل شهرک کوهپایه ای ییلاقی قطعه ای و قواره ای ویلایی کنار جنگل گازدار سنددار و با مجوز ساخت مسکونی ساحلی لب آب پلاک اول ساحل روستایی شهری داخل روستا داخل شهر ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران آمل سرخرود چمستان محمودآباد فریدونکنار بابلسر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه نمائید تا اطلاعات جامعتری بدست آورید.

 

      www.vilamodern.com  وبسایت مشاور املاک مدرن 

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی