زمین مسکونی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۱,۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz24 نوع ملکزمین ۶،۰۰۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین مسکونی زمین در آمل
  • زمین مسکونی زمین در آمل
خرید زمین مسکونی در آمل :

فروش زمین مسکونی جنگلی داخل بافت سنددار در آمل.

این زمین مسکونی کنار جنگل آمل و از آنجائیکه داخل بافت و دارای سند مالکیت و همچنین آب و برق و گاز دارد و دارای متراژ مناسب نیز میباشد و قابلیت تفکیک به قطع های کوچکتر را نیز دارد لذا بسیار مناسب جهت ساخت شهرک و ویلاسازی میباشد.زمین نزدیک جنگل آمل و چشم انداز زیبای جنگلی دارد و در محدوده روستایی ساکت و دلنشین آمل قرار دارد.

متراژ زمین 6000(شش هزار)متر مربع میباشد و با قیمت استثنائی هر متر مربع 220 هزار تومان و با قیمت کل 1320 میلیون تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این زمین مسکونی متراژ بالا کنار جنگل آمل و مناسب جهت ساخت شهرک و ویلاسازی در آمل با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید . متشکرم .

جهت بازدید و خرید و فروش  از تعداد بیشتری از زمین مسکونی و ویلا ثبت شده سایت در شمال مازندران آمل سرخرود چمستان محمودآباد فریدونکنار به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه و گزینه مرد نظرتان را انتخاب نمائید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین مسکونی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی