زمین ویلایی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۸۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz22 نوع ملکزمین ۳۵۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش یک قطعه زمین ویلایی روستایی جنگلی داخل بافت اطراف آمل.

این زمین ویلایی در اطراف آمل و چسبیده به جنگل جنب شهرک مسکونی ویلایی و در محیطی امن و آرام میباشد . دور زمین دیوار و دارای آب برق و گاز میباشد و دارای کاربری مسکونی و جواز ساخت و داخل بافت شهری میباشد.این زمین حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران میباشد و دسترسی سریع و آسانی با جاده اصلی دارد .

مساحت زمین 350 (سیصد و پنجاه ) متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع آن 230،000 تومان و با قیمت کل زمین 80500000 تومان به فروش میرسد.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این زمین ویلایی روستایی جنگلی داخل بافت در شمال مازندران کنار روستا در آمل با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید.متشکرم.

 

جهت بازدید و خرید و فروش تعداد بیشتری از مغازه آپارتمان ویلا و زمین (جنگلی شهرکی قطعه ای ساحلی کشاورزی هکتاری مسکونی شهری متراژ بالا داخل بافت ویلایی پروانه دار سنددار ویوی دریا داخل شهرک و داخل بافت) ثبت شده در سایت در شمال مازندران و در شهر های آمل بابلسر چمستان نور سرخرود محمود آباد فریدونکنار نوشهر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمایید تا اطلاعات بیشتر و جامع تری بدست آورید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی