زمین ویلایی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz21 نوع ملکزمین ۴۸۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش قطعه زمین ویلایی قواره ای داخل بافت در شمال مازندران کنار جنگل آمل.

این زمین کنار شهرک واقع شده و داخل بافت و با سند مالکیت و ویوی جنگلی زیبا و چسبیده به جنگل و دور زمین دیوار و با کوچه اختصاصی 8 متری و دارای آب برق گاز میباشد . این قطعه زمین قابلیت تفکیک به 2 قواره را دارد. زمین بسیار مناسب برای ساخت ویلا میباشد.

مساحت زمین 480 (چهار صد و هشتاد)مترمربع میباشد و قیمت فروش هر مترمربع زمین 270،000 هزار تومان و قیمت فروش کلی زمین 129600000 تومان میباشد.

این قطعه زمین ویلایی با ویو جنگلی در شمال،مازندران در روستائی اطراف آمل و نزدیک دامنه جنگل آمل و حدود کیلومتر 8 جاده آمل به تهران و در مکانی بسیار زیبا و خوش آب و هوا میباشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این قواره زمین ویلایی دخل بافت در اطراف آمل با شماره ( )تماس حاصل فرمائید. متشکرم.

 

جهت بازدید و خرید و فروش تعداد بیشتری از مغازه آپارتمان ویلا و زمین (جنگلی شهرکی قطعه ای ساحلی کشاورزی هکتاری مسکونی شهری متراژ بالا داخل بافت ویلایی پروانه دار سنددار ویوی دریا داخل شهرک و داخل بافت داخل روستا روستایی نزدیک جنگل و چسبیده به جنگل ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران و در شهر های آمل بابلسر چمستان نور سرخرود محمود آباد فریدونکنار نوشهر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمایید تا اطلاعات بیشتر و جامع تری بدست آورید.

مشاورین املاک مدرن

Mia Kennedy

گروه مشاورین املاک مدرن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ویلایی در آمل با شماره (6787-913-0911) آقای سیفی تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی