زمین ویلایی در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz21 نوع ملکزمین ۴۸۰ زیربنا مساحت -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش قطعه زمین ویلایی قواره ای داخل بافت در شمال مازندران کنار جنگل آمل.

این زمین کنار شهرک واقع شده و داخل بافت و با سند مالکیت و ویوی جنگلی زیبا و چسبیده به جنگل و دور زمین دیوار و با کوچه اختصاصی 8 متری و دارای آب برق گاز میباشد . این قطعه زمین قابلیت تفکیک به 2 قواره را دارد. زمین بسیار مناسب برای ساخت ویلا میباشد.

مساحت زمین 480 (چهار صد و هشتاد)مترمربع میباشد و قیمت فروش هر مترمربع زمین 270،000 هزار تومان و قیمت فروش کلی زمین 129600000 تومان میباشد.

این قطعه زمین ویلایی با ویو جنگلی در شمال،مازندران در روستائی اطراف آمل و نزدیک دامنه جنگل آمل و حدود کیلومتر 8 جاده آمل به تهران و در مکانی بسیار زیبا و خوش آب و هوا میباشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این قواره زمین ویلایی دخل بافت در اطراف آمل با شماره ( 09119136787 ) تماس حاصل فرمائید. متشکرم.

 

جهت بازدید و خرید و فروش تعداد بیشتری از مغازه آپارتمان ویلا و زمین (جنگلی شهرکی قطعه ای ساحلی کشاورزی هکتاری مسکونی شهری متراژ بالا داخل بافت ویلایی پروانه دار سنددار ویوی دریا داخل شهرک و داخل بافت داخل روستا روستایی نزدیک جنگل و چسبیده به جنگل ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران و در شهر های آمل بابلسر چمستان نور سرخرود محمود آباد فریدونکنار نوشهر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمایید تا اطلاعات بیشتر و جامع تری بدست آورید.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید زمین ویلایی در آمل با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی