آپارتمان ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۶۸۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکa88 نوع ملکآپارتمان ۱۳۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود :

این آپارتمان بلند نوساز که اتمام کار آن در سال 1396 صورت پذیرفته، در منطقه خط دریا سرخرود که جزو بهترین مناطق ساحلی در شمال کشور، استان مازندران به حساب می آید، با متراژ زمین 3400 بنا شده است . مهم ترین مزیت آپارتمان چسبیده بودن آن به ساحل دریا است، به طوری که جزو پلاک اول از سمت ساحل دریا به حساب می آید، به بیانی دیگر اولین سازه از سمت دریا این آپارتمان است که این موضوع ضمن فراهم آوردن راحت ترین دسترسی برای ساکنین، دید ابدی و فوق العاده از افق دریا را به ارمغان می آورد.

 

تعداد کل طبقات ساختمان 25 طبقه است که واحد فروشی مورد نظر ما، در طبقه 15، با متراژ بنا 130 متر قرار گرفته است. فضای داخل ساختمان به 2 اتاق، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است که یکی از اتاق ها مستر است و از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه بهره میبرد، بدین صورت تعداد کل سرویس های خانه 2 عدد میشود که یکی مربوط به سالن خانه است. آپارتمان به علت متراژ وسیع آن، از حیاط بزرگ برخرودار است که رو به ساحل دریا قرار گرفته است، در این حیاط بزرگ که به نحوی زیبا محوطه سازی شده و از فضای سبز درختکاری بهره میبرد، آلاچیق هایی برای ساکنین تعبیه شده تا بتوانند از موقعیت ساحلی آپارتمان بیشترین لذت و استفاده را ببرند. از دیگر ویژگی های این آپارتمان نوساز لوکس، می توان به لابی مجهز، استخر و سونا و جکوزی برای استفاده مجتمع، و پارکینگ اختصاصی اشاره کرد.

 

منطقه خط دریا که این آپارتمان در آن قرار گرفته یکی از نواحی شهر سرخرود است که در حاشیه ساحل دریای خزر در شمال مازندران قرار گرفته است.با توجه به فاصله کمی که از جاده اصلی دارد، فاصله ای تقریبا 400 متری،  استفاده از فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید برندهای معروفی که در حاشیه شهر سرخرود قرار گرفته برای ساکنین به راحتی امکان پذیر است.

 

بهای هر متر مربع از این واحد آپارتمانیع 5/300 میلیون تومان است که قیمت کلی واحد با توجه به متراژ  آن، معادل 689 میلیون تومان می شود. لازم به ذکر است که آپارتمان از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و از سند شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید آپارتمان ساحلی