آپارتمان ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۵۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکa85 نوع ملکآپارتمان ۱۰۷ زیربنا مساحت ۲خواب
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود :

این آپارتمان ساحلی 4 طبقه در منطقه توریستی ساحلی خط دریا سرخرود قرار گرفته که به علت موقعیت مکانی مناسب خود می تواند به گزینه ای از انتخاب های کسانی که با بودجه ای محدود به دنبال لذت بردن از طبیعت و آب و هوای ساحلی شمال کشور هستند، بدل گردد. مزیت ویژه این آپارتمان این است که از یک استخر و جکوزی مشا (برای استفاده عموم) بهره می برد که ساکنین مجتمع می توانند از آن استفاده کنند.

 

به علت اینکه آپارتمان در سمت ساحل بنا شده و با فاصله کم 300 متری که این آپارتمان از دریا دارد، از این جا میتوان با صرف مدت زمانی اندک، و با قدم زدن نیز به ساحل دریا رسید و از امکانات و طبیعت ساحلی شمال استفاده برد. با این حال فاصله تا جاده اصلی سرخرود به محمودآباد نیز کم بوده و ساکنین می توانند به راحتی به سطح جاده رسیده و جهت رفع نیاز های روزمره خود اقدام کنند و یا از فروشگاه های زنجیره ای و مراکز تفریحی و گردشکری دیدن نمایند.

 

واحد در طبقه اول بنا شده و بهای هر متر از این واحد 3 میلیون تومان است که با توجه به متراژ 107 متری واحد، قیمت کلی آن برابر با 521 میلیون تومان میشود که قیمتی ارزان و مناسب با توجه به موقعیت مکانی آپارتمان به حساب می آید. واحد از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و از یک سند شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد.

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید آپارتمان ساحلی