آپارتمان ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکa83 نوع ملکآپارتمان ۱۷۰ زیربنا مساحت ۳خواب
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود :

در فاصله 100 متری از ساحل دریای سرخرود در شمال کشور، و فاصله 500 متری از جاده اصلی سرخرود به بابلسر، آپارتمانی 12 طبقه لوکس با لابی مجهز بنا شده که واحد فروشی مورد نظر ما در طبقه 7 شرقی آن قرار گرفته است. در مقایسه ویلاهای مستقل با واحد های آپارتمانی در مناطق ویلایی نشین، باید این نکته ذکر شود که با ویژگی ها و کیفیات برابر، قطعا یک ویلای مستقل قیمت بالاتری تا آپارتمان دارد، اما اگر فرد یا خاواده با مسائل و فرهنگ مربوط به آپارتمان نشینی مشکلی نداشته باشد، می تواند انتخابی بهتر از نظر موقعیت مکانی و امکانات کلی خانه داشته باشد، در صورتی که بودجه قابل توجه کمتری نسبت به خرید یک ویلای مستقل صرف می کند.

 

آپارتمان مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی است که ساکنین می توانند ساعت ها اوقات فراغت خود را در آن ها سپری کنند، سالن سرپوشیده مخصوص به استخر و جکوزی ، سالن کاملا مجهز به ابزار و وسایل تندرستی و بدن سازی، و سالن زیبای مخصوص بیلیارد و فوتبال دستی که دیوارهای آن با چوب کار شده و سقف های آن از نوع سقفهای کاذب بوده، از جمله این امکانات رفاهی است.

 

ساختمان در پلاک دوم از سمت ساحل دریا قرار گرفته و دارای متراژ کل زمین به مساحت 3400 متر است، این مساحت وسیع این امکان را داده تا آپارتمان از حیاط محوطه سازی شده شیک و بزرگی با فضای سرسبز زیبا بهره مند باشد. این فضا با درختان میوه دار و بی میوه تزیینی متنوع، گل ها وگیاهان مختلف گل کاری و کف باغچه ها چمن کار شده و مسیری مارپیچی از از وسط آن می گذرد تا به آلاچیق بزرگ آپارتمان است. در گوشه این حیاط، فضایی نیز به پارک بازی کودکان اختصاص یافته است.

 

اما به مسائل مربوط به خود خانه بپردازیم؛ متراژ بنا واحد 170 متر بوده که به 3 اتاق خواب، سالنی بزرگ و آشپزخانه و دو تراس تقسیم شده است. به علت نزدیکی به ساحل دریا و جاده اصلی، از یک تراس میتوان دید کاملی از دریای خزر و از تراسی دیگر به شهر سرخرود اشراف داشت، این وسعت دید تا کوه های دوردست اطراف شهر را نیز در برمیگیرد. از 3 اتاق خواب خانه یک اتاق خواب مستر می باشد، یعنی از سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه ای بهره می برد . کف تمامی اتاق های خانه سرامیک کاری شده و از سقف های کاذب برای دکوریزه کردن معماری داخلی ساختمان بهره گرفته شده است، با طرح آجرنمایی که در پوشش ستون های داخل خانه و کابینت های خوش رنگی که در آشپزخانه به کار رفته، فضای داخلی خانه در کل جلوه زیبایی را پیدا کرده است.

 

بهایی که برای هر متر مربع از واحد های طبقه 7 این ساختمان در نظر گرفته شده، 5 میلیون تومان است که با توجه به متراژ 170 متری این واحد قیمت کلی آن برابر با 850 میلیون تومان در می آید، که قیمتی مناسب با توجه به ویژگی هایی است که کاربران ارائه می دهد. لازم به ذکر است که واحد از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و از سند مالکیت تک برگ و جواز ساخت و پایان کار بهره می برد

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید آپارتمان ساحلی