آپارتمان ساحلی در سرخرود سرخرود فروخـتـه شـد

$ ۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکa109 نوع ملکآپارتمان ۹۰ زیربنا مساحت ۲خواب
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود :

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود استان مازندران در شمال ایران 

 


آپارتمان ساحلی در شمال، نزدیک به دریای سرخرود، که در پلاک سوم از سمت ساحل واقع شده است. آپارتمان تنها 30 متر تا ساحل دریا فاصله دارد، پس اگر به دنبال تجربه ای کامل از طبیعت ساحلی شمال در استان مازندران میگردید، شاید ویژگی های این واحد آپارتمانی نظر شما را به خود جلب کند. فاصله آپاراتمان تا جاده اصلی سرخرود به محموداباد 500 متر است . با صرف مدت زمات کمی ، می توان از فروشگاه ها و مراکز خرید برندی که در حاشیه جاده قرار گرفته اند استفاده برد.


متراژ کل زمین آپارتمان 200 متر و تعداد کل طبقات آن 9 است . واحد آپارتمان فروشی در طبقه 5 قرار گرفته و متراژ بنا آن 90 متر مربع است. فضای داخل ساختمان به 2 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. از داخل خانه نیز می توان به طبیعت دریا و ساحل دید داشت.
قیمت هر متر از این واحد آپارتمانی 4 میلیون تومان است که قیمت کل آن بر این اساس 360 میلیون تومان می شود، قیمتی ارزان و مناسب برای سکونت در نزدیکی ساحل دریای خزر در سرخرود. آپارتمان نوساز بوده و اتمام کار ان در سال 1397 صورت پذیرفته، و از یک سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد.


برای داشتن چنین آپارتمانی شما می توانید با مجموعه مشاورین املاک مدرن در مازندران شعبه سرخرود تماس حاصل نمایید .

اطلاعات تماس در مورد این ملک در شمال

حسین سیفی

تماس با مشاور حسین سیفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود با شماره تماس (حسین سیفی) تماس حاصل فرمایید . بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک مدرن - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید آپارتمان ساحلی